Chata Valášek

pronájem chaty


Chata Valášek Interiér chaty Valášek Interiér chaty Valášek Interiér chaty Valášek Interiér chaty Valášek Interiér chaty Valášek Interiér chaty Valášek Interiér chaty Valášek

Chata se nachází v půvabném prostředí Beskyd v blízkosti přehrady Bystřička – katastr obce Velká Lhota.

Je vhodná pro ubytování a rekreaci těch, kteří mají rádi přírodu, lesy, vodu a pohodlné ubytování. V chatě je kuchyňka s jídelnou a krbem. V horním podlaží je ložnice pro dvě osoby s možností přistýlky. S obývacího prostoru je přístup na balkon orientovaný na východní a západní stranu. V chatě je koupelna s hygienickým zařízením. Parkování je možné v zahradě.

Platební podmínky:

 1. Cena za týdenní pobyt 300 Kč/osobu a den (hradí se hotově při příjezdu), cena za ubytování je včetně povlečení postele.
 2. Cena za víkendový pobyt (Pá,So,Ne) 350 Kč/osobu a den (hradí se hotově při příjezdu),cena za ubytování je včetně povlečení postele.
 3. Cena za spotřebu elektrické energie se hradí hotově po ukončení pobytu dle skutečné spotřeby (odečet elektroměru) za 7,10 Kč/kWh.

Základní pravidla pro užívání:

 1. Při příjezdu se řiďte pokyny ubytovatele.
 2. Při příjezdu zkontrolujte funkčnost technických zařízení. Pokud při odjezdu bude zjištěna závada, je Vaší povinností tuto závadu odstranit, případně uhradit.
 3. Právo užívat chatu mají pouze platící hosté. Případné návštěvy je třeba předem dohodnout s majitelem. Optimální pobyt je pro 2-3 osoby.
 4. Doporučujeme si vzít vlastní domácí obuv na přezouvání.
 5. Všechna zařízení chaty používejte citlivě, nepoužívejte násilí.
 6. Opatrně otvírejte dveře a okna. Klika má tři polohy (zavřeno, otevřeno, sklopné větrání). U balkónových dveří je pojistka proti zavření zvenku - opatrně používejte.
 7. Používání krbu vyžaduje obzvláštní opatrnost. Je nutný trvalý dozor dospělých osob. Při odchodu se přesvědčte, zda je krb vyhaslý a nemůže způsobit požár.
 8. U vstupních dveří nenechávejte klíč zasunutý do zámku zevnitř. Při zabouchnutí dveří zvenku se do objektu nedostanete!
 9. Parkování jednoho osobního auta je umožněno v zahradě (za bránou) zdarma.
 10. Neplýtvejte vodou. Množství vody je omezeno kapacitou studny.
 11. V chatě se nekouří.

Máte-li zájem o klid a odpočinek s komfortním ubytováním, je pro Vás chata VALÁŠEK to správné místo.

Náš tip:

 • Při pobytu můžete využít koupání v přehradě (cca 10 min.chůze).
 • Případné stravování je možné v restauraci „U Mokrošů“ – u hráze, nebo „U Bušů“ – na konci přehrady. Navštivte také hospodu v Obecním domě ve Velké Lhotě.
 • Nákup potravin je možný v obchodě ve Velké Lhotě (cca 20 min. chůze), nebo obchod v Malé Bystřici (cca 30 min. chůze).
 • Využijte pobytu k vycházkám po okolí (Velká Lhota, Malá Lhota-restaurace U dubu, kopec Vrchhůra, Klenov, Ostrý, Dušná, Vsacký Cáb, Santov apod.). Na Vsackém Cábu je chata s občerstvením a restaurací.
 • Navštivte zajímavé valašské obce (Vsetín, Valašské Meziříčí, Valašská Bystřice, Rožnov p. Radhoštěm).
 • Podívejte se na Radhošť, Pustevny, Valašské Museum v Rožnově a další pamětihodnosti.

Ing. Jiří SEDLÁČEK, CSc., Pod vodojemem 3301, 760 01 Zlín | Nahoru | Zpět | Zpět na SEDLÁČEK izolace staveb spol. s r.o.